گل آرایی نمایشگاه و اتاق جلسات

این سال ها به دلیل حضور پر رنگ برند های معتبر داخلی و خارجی و استقبال بی نظیر مردم از نمایشگاه های بین المللی، صاحبان کسب و کارها به فکر طراحی بیش از پیش الهام گرفته از طرح های زیبا با نمادهای زیبایی شناسانه افتاده اند و در این مسیر ؛ گل ها ، گیاهان و همچنین گل آرایی توانسته نقش بسیار پر رنگی ایفا کند و همراهی پر نشاط در این حضور باشد . گل آرایی نمایشگاه بین المللی و غرفه های نمایشگاهی میتواند با رعایت اصول و استانداردهای طراحی در این زمینه به خوبی معرف شایسته ای از کسب و کارها و برندها در طی مدت برگزاری این مراسم باشد .

مزایای گل آرایی غرفه های نمایشگاه بین المللی

دسته گل

تقویت تصویر برند نزد مشتریان

طراحی ایده آل در کنار سایر المان های دکوراسیون

به وجود آوردن فضایی دلنشین برای مشتریان و بازدیدکنندگان

جذب بازدیدکنندگان و مشتریان برند

برجای گذاشتن تصویری ایده آل در ذهن مشتریان کسب و کار

اهمیت گل آرایی غرفه های نمایشگاه بین المللی

همزمان با رشد بهره گیری از گل آرایی در مراسم و ایونت های مختلف ، گل آرایی نمایشگاه های بین المللی نیز توانسته است جای خود را در میان خدمات گل آرایی به خوبی باز کند و بتواند به زیباترین شیوه ممکن از آن بهره گیرد . گل آرایی نمایشگاه بین المللی از جهات گوناگونی حائز اهمیت است که نقش پر رنگ آن در طراحی غرفه های نمایشگاهی مطمئنا یکی از آنهاست . نمایشگاه های بین المللی فرصت بسیار خوبی برای کسب و کارها می باشند تا بتوانند مجموعه و کالاهای خود را به خوبی به مشتریان و صاحبان کسب و کارهای دیگر معرفی و تصویری ایده آل از خود بر جای بگذارند ؛ در این میان گل آرایی میتواند نقشی فراتر از تصور ایفا و در برجای گذاشتن تصویری کامل از کسب و کار و برند نقش پر رنگی ایفا کند . علاوه بر این، غرفه هایی که از خدمات گل آرایی و بهره گیری از گل ها و گیاهان در دکوراسیون خود استفاده می کنند، بیش از سایر غرفه ها جایی برای “ماندن” تلقی میشوند که ارزش بسیار زیادی را برای صاحبان کسب و کار ها میتواند به ارمغان آورد . در مجموع میتوان گفت گل آرایی غرفه های نمایشگاهی بیش از آن که صرفا در کنار سایر المان های طراحی دکوراسیون، نقشی برابر با آنها داشته باشد ، دارای تاثیری فوق العاده بر ذهن مشتریان و صاحبان کسب و کارهاست که خوشبختانه تجربه این موضوع در طی سالیان گذشته و از اهمیت دادن بیش از پیش طراحان به این حوزه، بر ما نیز پوشیده نیست . درنهایت می توان گفت که اهمیت گل آرایی غرفه های نمایشگاه بین المللی بیش از آن چیزی که بتوان تصور کرد دارای تاثیر ذهنی مثبت است و همین موضوع، لزوم توجه به آن را پر رنگ تر خواهد کرد.

نکات مهم گل آرایی نمایشگاه بین المللی

در نظر گرفتن طراحی و دکوراسیون محیط

یکی از نکات مهمی که در گل آرایی غرفه های نمایشگاهی باید در نظر گرفته شود ، توجه به طراحی و سبک دکوراسیون محیط می باشد . همانطور که در مراسم های گوناگونی همانند عروسی ، شیوه گل آرایی و طرح های منحصر بفرد آن، با پیروی از سبک های مختلف برگزاری مراسم شکل می گیرد ، در اینجا نیز گل آرایی غرفه ها تا حد زیادی با تبعیت از نوع طراحی و دکوراسیون محیط شکل می گیرد تا تضادی از این حیث میان المان های طراحی به وجود نیاید

در نظر گرفتن فضای داخلی و خارجی غرفه ها

گاهی فضای بیرونی غرفه ها این اجازه را به طراحان می دهد که از گل آرایی در فضاهای بیرونی نیز بهره ببرند که این موضوع به دلیل اینکه ابتدا محیط بیرونی غرفه ها مورد بازدید قرار می گیرند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . فضای داخلی غرفه ها نیز این اجازه را به طراح می دهد که بتواند با دستی باز به گل آرایی محیط داخلی بپردازد و توجه به آن در گل آرایی از اهمیت زیادی برخوردار است .

در نظر گرفتن فضای در دسترس به منظور گل آرایی

میتوان به این موضوع اشاره کرد که فضای مفیدی که برای گل آرایی مورد استفاده قرار می گیرد باید به گونه ای باشد که تناسب فضا و گل آرایی به خوبی حفظ شود و این موضوع در گرو فضای در دسترس به منظور طراحی می باشد .

در نظر داشتن تم رنگی غالب غرفه های نمایشگاهی و رعایت هارمونی

یکی از نکات مهم دیگری که در حین طراحی و اجرای گل آرایی غرفه های نمایشگاهی مورد نظر طراح واقع می شود، تم رنگی غالب غرفه ها و رعایت هارمونی میان آنهاست، که در انتخاب گل ها و رنگ مورد نظر جهت طراحی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

در نظر گرفتن نوع کسب و کار، کالاها و خدمات

شاید در وهله اول این موضوعی پیش پا افتاده جلوه کند که در زمینه گل آرایی، به نوع کسب و کار و کالاها و خدمات نیز بایستی توجه شود؛ ولی این یکی از موضوعات مهمی است که از دید طراح نباید دور بماند بلکه در نظر گرفتن جنس خدمات و کالاها تا حدودی تعییین کننده نوع طراحی و استفاده از گل ها و گیاهانی است که در فضای داخلی و بیرونی غرفه ها مورد استفاده قرار می گیرد .

خدمات فروشگاه اینترنتی گل فروش