گل آرایی و دیزاین ماشین عروس

ماشین عروس شما را در محل شما گل آرایی مینماییم

در روز عروسی مشکل کمبود وقت همیشگی است. ما به شما کمک میکنیم

کلیه خدمات فروشگاه هر روز صبح ساعت 8 الی 11 صبح انجام می شود و سفارشات گل آرایی و دسته گل و … که بعد از ساعت 9 صبح سفارش داده شود به فردا موکول خواهد شد ماشین عروس های دیزاین شده و خودرو های گل آرایی شده تماما منحصر بفرد و با بهترین کیفیت گل انجام می شود مناسبترین قیمت های دیزاین ماشین عروس را از ما بگیرید و شروع قیمت ها از 400 هزار تومان شروع می شود. سنت های قدیمی را بروز دنبال کنید.

مشاوره رایگان گل فروش در تمام زمینه ها رایگان می باشد

دسته گل

دیزان ماشین عروس حتی در محل شما انجام پذیر است و پیشنهاد ها و عکس ها و مدل های منحصر بفرد بدلیل رعایت نکات و قوانین کپی رایت در وبسایت موجود نمی باشد و بصورت خصوصی برای عروس و دامادان عزیز به نمایش در خواهد آمد

تزیین و گل آرایی شیک ماشین عروس 

تزیین ماشین عروس یکی از سنت ها و رسم های قدیمی است که در آن عروس و داماد ماشینی که میخواهند در روز عروسی سوار بر آن باشند را با گل و بادکنک تزیین میکنند. حال میتواند ماشین خود عروس داماد باشد و یا آن را برای روز عروسی اجاره کرده باشند. ماشین عروس اتومبیلی تزیین شده و گل آرایی شده است که داماد به وسیله آن عروسش را به خانه رویاهای شان می برد.

تزیین ماشین عروس :

 روش های تزیین ماشین عروس متفاوت است ، بعضی گل آرایی را برای ماشین عروسی خود میپسندند ، بعضی بادکنک آرایی ، بعضی یک روبان را ترجیح میدهند و بعضی نیز ترکیبی دوست دارند. در این حالت ها هم بعضی سادگی را میپسندند و بعضی از عروس داماد ها نیز طرح های شلوغ را دوست دارند. در این پست نمونه هایی از تزیین ماشین عروس و داماد را میبینیم.

در قدیم به جای ماشین عروس ، از اسب یا درشکه یا کالسکه استفاده میشد اما امروزه ماشین های لوکس و گران قیمت جای آنها را گرفته است. ولی بعضی از عروس داماد ها نیز وسیله نقلیه خاص استفاده میکنند ، مثل کاسکه یا مشاین های کلاسیک قدیمی. که همه این ها به سلیقه و روحیات شما بستگی دارد.

هنگام سفارش گل برای تزئین ماشین عروس سعی کنید از ما در مورد رنگ و دکوراسیون مشورت بگیرید تا از رنگ های متضاد و شاد به خوبی استفاده کنید.

خدمات فروشگاه اینترنتی گل فروش